Světový pohár ve sjezdovém lyžování Špindlerův Mlýn

Top akce světového lyžování již popáté ve Špindlerově Mlýně. Na černé sjezdovce se ve dvou dnech po sobě utkaly hvězdy světového lyžování v čele s Mikaelou Shiffrinovou a Petrou Vlhovou. V Livebros jsme se postarali o exkluzivní fanouškovský zážitek a zábavu jak během závodů tak mezi závody ve fanzóně.

Klient
CZECH SKI & SNOWBOARD
Datum realizace
leden 2023
Naše služby
Režie, produkce, technické zajištění
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Před akcí jsme vytvořili kompletní technický zákres a setup pro odbavení všech LED zobrazovačů a zvukových zón v rozsáhlém areálu. Koordinovali jsme dodavatelské firmy tak, aby na místě ve složitých podmínkách vše proběhlo bez problémů. Ve spolupráci se Sport Investem jsme připravili aktivity pro diváky mezi jednotlivými koly a pro odpolední aktivity.

Během akce

Jsme se postarali o zajištění hladkého produkčního průběhu akce včetně zajištění maskota, bubenické kapely, hostesek, moderátorů a kapel do fanzóny. Technicky jsme na místě odbavili všech 5 LED zobrazovačů a ve spolupráci s broadcastrem a FIS se postarali o hladký průběh slavnostních ceremoniálů. V sobotu večer jsme připravili program a na místě odbavili slavnostní předávání a následující veřejné losování čísel pro TOP 15 závodnic světového poháru.

Public Draw

Jedním z vrcholů naší práce ve Špindlerově mlýně bylo sobotní public draw. Celému procesu předcházel nabitý program pro diváky a slavnostní vyhlášení prvního závodního dne. Poté již přišly na řadu závodnice z TOP 15 hodnocení světového poháru, které si za asistence našeho maskota Super Krakonoše náhodně vybíraly čísla do nedělního závodu.

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/public-draw-swc-23-6-jpg-1677003991/edited.JPGhttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/public-draw-swc-23-27-jpg-1677003993/edited.JPGhttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/public-draw-swc-23-39-jpg-1677003997/edited.JPGhttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/public-draw-swc-23-54-jpg-1677003998/edited.JPG