Prague Champs

Největší stage českého esportu. Dva dny plné toho nejlepšího, co česká League of Legends scéna může nabídnout. To celé s jedinečnou předzápasovou show, úchvatnou kinematickou LED stagí a dokonale propojeným světem online streamu s děním v hale.

Klient
Mastercard a Komerční banka
Datum realizace
červen 2022

Průběh akce

Před akcí

Ve spolupráci se Smartproduction jsme navrhli stage, která honosně vévodila pražskému O2 universu a zároveň splňovala veškeré potřeby hráčů, diváků v sále i u streamu. Ve spolupráci s herní sekcí jsme připravili scénář pro oba dva dny, který v některých momentech spojoval svět uvnitř sálu s děním ve streamu a v jiných umožnil pracovat s oběma světy odděleně. Na tyto části jsme poté navazovali content pro LED stage včetně hlavní audiovizuální introshow.

Během akce

Jsme kompletně odbavovali in-house produkci. Neustále jsme byli ve spojení s režií přenosu tak, abychom společně potěšili diváky v sále i u streamu. Produkčně a režijně jsme odbavili týmové nástupy, ceremoniály po zápasech a ve spolupráci s partnery i mezizápasový program aktivit.

Největší stage českého esportu

Divácký zážitek na prvním místě

Velká výzva

Dragon soul, elder drake, nexus, baron nashor... Výrazy, se kterými jsme se před akcí setkali úplně poprvé. Esport pro nás byl naznámou kapitolou. O to více jsme pracovali, abychom získali zkušenosti, znalosti a informace nejenom o League of Legends, ale také o obrovské komunitě hráčů a nadšenců, kteří obklopují tento svět.

Skrze nespočet hodin studování přenosů, přes osobní zkušenost na turnaji v Katowicích či opakovaných schůzek s českými experty na tuto hru se nám podařilo do detailu proniknout do této zajímavé hry a díky tomu připravit divácký zážitek na top úrovni.

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-prague-champs-05-jpg-1655905653/edited.jpghttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-prague-champs-35-jpg-1655905637/edited.jpg

Bohatý doprovodný program, ohromující audiovizuální show, efektní nástupy týmů. To vše přinesl turnaj Prague Champs. 

Jaké zážitky přinesl turnaj Prague Champs?