Superfinále florbalu

Jedno utkání rozhoduje o držitelích titulů Mistr České republiky ve florbale mužů a žen. Není žádné příště, není možnost opravy! Jeden den! Jedno místo! Jedna velká show!

Klient
Český florbal
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Pro největší florbalový event roku pravidelně tvoříme podobu celé scény pro daný ročník, kterou následně s vybranými dodavateli realizujeme. V úzké spolupráci s Českým florbalem připravujeme content a celý pregame a zápasový scénář od ranních dětských zápasů přes ženské až po večerní mužské finále.

Během akce

Celý event máme kompletně v naší režii. Kompletně obsluhujeme všechny LED plochy v aréně a produkčně zažišťujeme navíc i moderátory, maskoty, DJ a nástupy týmů za využití speciálních efektů. Po celý superfinálový den bavíme diváky v hale a tvoříme atmosféru hodnou finále Superligy.

Svátek florbalu

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-muzi-sff-22-2-jpg-1657712671/edited.jpghttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-zeny-sff-22-1-jpg-1657712720/edited.jpg

Superfinále man

K Superfinále neodmyslitelně patří také jeho maskot Superfinále man, v jehož kostýmu naší animátoři baví fanoušky svými neotřelými kousky v průběhu celého finálového dne. Hodný, zlý, miláček i uličník. Takový je Superfinále man, který je součástí jak oficiálního programu, tak dalších aktivit během superfinálového dne.

Fotogalerie 3

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-muzi-sff-23-155-jpg-1696310715/edited.jpghttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-muzi-sff-23-153-jpg-1696310717/edited.jpg

Jak vypadá Superfinále v reálu?