Sparťák a Spartax

S pražským hokejový tým HC Sparta Praha, spolupracujeme již několikátou sezonu, kde máme standartně na zápase nejvyšší hokejová soutěže naše dva stálé animátory v kostýmech maskotů Sparťáka a Spartaxe. Unikátní, jedinečná, hokejová show v Praze, kam zamíří na každý domácí zápas několik tisíc fanoušků. Naši animátoři se účastní zápasových pregame show, doprovodných aktivit v průběhu zápasu a mění své kostýmy například při aktivitě Celebrito najdu tě. Na malou chvíli se již proměnili například v Rona s Harryho Pottera nebo Borata kadeřníka.

Mezi neodmyslitelné projekty pražské Sparty patří určitě dobročinný projekt Sparta vzdává HOLD, Sparťanská krev či Sparťanská pětka. I k těmto projektům se snažíme přistupovat tak, aby si fanoušek z těchto akcí odnesl netradiční zážitek s maskotem. Proto se snažíme konkrétně u projektu Sparta vzdává HOLD, odívat maskoty do uniforem bezpečnostních složek ČR. V předešlých ročnících jsme takto oděli maskoty do uniforem AČR nebo HZS ČR a maskoti sklidili velký úspěch nejen mezi fanoušky.


Při listopadové akci Sparťanská krev, jsme maskoty oblékli tentokrát do chirurgického oděvu, ve kterém navštěvovali dárce krve společně s hráči při společných odběrech krve v pražských nemocnicích, holešovické Fortuna aréně či vysočanské O2 aréně.


Naši animátoři se s maskoty zapojují také do návštěv partnerů např. na Václavském náměstí v obchodním domě VanGraff. Sledovat je můžete také na sociálních sítí Instagram, kde mají maskoti svůj vlastní účet, který vyplňují fotkami ze zápasu, mimo zápasových akcí, dobročinných projektů a přidáváním zábavných reels videí.

Sparta Vzdává Hold 2022

Aftermovie Sparta Vzdává Hold 2023