BIBI SAVARIN aka SAVÍK

Náš super zábavný medvěd s profesionálním výcvikem a s certifikovaným diplomem z Mascot Academy. S vtipem v kapse a energií na maximum je připraven přinést radost všude, kam šlápne. Jeho odvaha a přátelský přístup ho dělají skvělým parťákem do zábavy. Teď může být i váš!

Klient
Mascot Academy
Datum realizace
13.12.2023
Naše služby
Návrh, realizace

Maskot na vaši akci!

Jeho stylová čepice s kšiltem vpředu je koncipována s ohledem na možnost individuálního brandingu podle přání klienta. Logo LB je připevněno na suchý zip, umožňující snadné sundání a nahrazení vlastním logem nebo logem vaší události, kdykoli to budete potřebovat. 

Má vlastní kalhoty, které jsou přizpůsobeny tak, aby měl vždy po ruce všechny potřebné nástroje pro vytvoření zábavy, včetně sprejů, konfet, balonků a dalších. Na nohách má své vlastní bílé boty s oranžovými tkaničkami, které svítí, přidávajíce mu jedinečný a poutavý vzhled. 

Savík je koncipován tak, aby se pohyboval bez jakýchkoli problémů v téměř každém terénu. Jeho tlapky jsou schopný uchopit nejen ceny např. na předávání poháru, ale také umožňují odpálení konfet nebo použití T-shirt gunu k rozstřílení triček, přinášející tak nezapomenutelný zážitek. 

A co teprve, když v rukou drží svoji DJ konzoli a na zádech batoh s repráčkem!

Maskotovi můžete navrhnout kompletní stylový oděv podle vašeho vkusu!

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-web-1-jpg-1707679547/edited.jpghttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-web-2-jpg-1707679568/edited.jpg

Představení SAVÍKA

Z dílny Mascot L.A.B.