Event

Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2020

Velká sportovní událost, na které se rodí ty největší hokejové hvězdy. Mistrovství juniorů se již řadí v rámci sledovanosti k tomu mužskému, a právě tento event pořádal Český hokejový svaz ve spolupráci s mezinárodní federací ledního hokeje IIHF v roce 2020 v Ostravě a Třinci.

Klient
IIHF
Datum realizace
prosinec 2019
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Samotným eventem usedáme ke stolům společně s Českým svazem ledního hokeje a začínáme vytvářet koncepty a podoby jednotlivých utkání, předzápasových ceremoniálů, ale také toho zahajovacího. Vytváříme program všech zápasů, sestavujeme podrobný content list, zadáváme a následně s dodavateli komunikujeme celý grafický vizuál akce. S arénami, ve kterých se akce koná dáváme dohromady technické možnosti, oslovujeme další technické dodavatele a tvoříme finální světelné scény. na Směrem k blížícímu se termínu akce finalizujeme scénáře.

Během akce

Po celou dobu Mistrovství světa juniorů jsme zajišťovali kompletní režii, starali se o světelné scény, zajišťovali DJ a moderátory se kterými jsme denně ladili v návaznosti na program veškeré hudební a textové podklady. Také jsme se zajišťovali obsluhu maskotů, kteří byli nedílnou součástí eventu.