J&T Banka Ostrava Beach Pro

Největší český beachvolejbalový turnaj mužů a žen, který je součástí Světové série Beach Pro Tour, kde se představuje největší světová špička v plážového volejbalu. Ostrava se stává centrem nejlepšího světového plážového volejbalu a vše se odehrává v jedinečném prostředí Dolních Vítkovic.

Klient
Raul!
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Dáváme dohromady kompletní content list a vymýšlíme technický setup celé akce. Následně řešíme a sedíme s dodavatelem nad všemi grafickými scénami, které společně stavíme tak, aby byl v návaznosti na techniku a specifické prostředí funkční a zábavný. Na základě všeho pak sestavujeme kompletní program jak samotného zápasu, tak předzápasu. Samozřejmostí jsou přípravy na detailních scénářích, bez kterých se žádná naše akce neobejde.

Během akce

Celou akci řídíme z režie, odkud odbavujeme veškerý content na LED zobrazovače. Mimo jiné se staráme i o produkční stránku, tak aby všechny zápasy měly hladký průběh a veškeré timeouty a přerušení byly pro fanoušky co nejzajímavější. Zajišťujeme také služby pro DJ a moderátory.

Fotogalerie

Jak vypadá J&T Ostrava Beach Pro v reálu?