Evropský olympijský festival mládeže 2022

EYOF je největší evropská multisportovní akce pro mladé sportovce ve věku 14 až 18 let. Na EYOFu 2022 v Banské Bystrici se představilo 2 300 sportovců ze 48 zemí světa. Na televizních obrazovkách RTVS sledovalo EYOF přibližně 600 000 diváků a o festivalu informovalo celkem 40 televizních stanic. Livebros crew se postarala o zabezpečení kompletní EVENT PRESENTATION na všech 13 sportovištích v rámci 10 sportů!

Datum realizace
červenec 2022
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Jsme nastavovali s celým organizačním týmem kompletní technický setup na všech 13 sportovištích pro odbavení všech důležitých věcí. Pro EYOF jsme speciálně také naprogramovali systém na victory ceremony, kdy jsme animovali 49 vlajek, které musely vždy při medailovém ceremoniálu doprovázet stupně vítězů. Připravili jsme také kompletní content list pro všechny sporty, vyrobili všechny animační jingly na sportoviště včetně několika animací na zahajovací a závěrečný ceremoniál. Základem bylo také připravení několika scénářů pro jednotlivé sporty společně s texty pro moderátory a kompletním produkčním průběhem jednotlivých zápasů a disciplín.

Během akce

V pěti členném týmu jsme objížděli všechna sportoviště pro nastavení a fungování jednotlivých věcí. Drželi jsme kompletní kontrolu nad celkovou prezentací EYOFu v rámci naší činnosti EVENT PRESENTATION. Odbavili jsme 120 medailových ceremoniálů z našeho speciálně naprogramovaného programu přímo pro tento event. Během akce jsme také denně aktualizovali denní program, dodělávali neustále nový content a distribuovali na všechna sportoviště vždy aktuální denní přehledy a sestřihy. Taktéž jsme kompletně odbavili režijně závěrečný ceremoniál včetně dodání hudby, DJ, obsluhy režie a také jsme odbavili oficiální živý přenos pro EYOF.

Po akci

Jsme vyhodnotili veškeré statistiky v počtu odbavení jednotlivých reklamních plnění, videí, grafik a dalšího contentu z jednotlivých sportovišť.

Fotogalerie

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-eyof-3-webp-1660831811/edited.webphttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-eyof-6-webp-1660831823/edited.webphttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-eyof-6-webp-1660831823/edited.webphttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/foto-eyof-7-webp-1660831827/edited.webp