CEV Champions League Super Finals Ljubljana 2022

Finálové zápasy volejbalové Ligy mistrů přináší to nejlepší co evropský klubový volejbal nabízí. Pro správné navození atmosféry před zápasy jsme vytvořili ve spolupráci s Go4Gold atraktivní show inspirovanou světem pinballu.

Klient
European Volleyball Confederation
Datum realizace
Květen 2022
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Přípravou detailního storyboardu pro výrobu animací naše práce pouze začala. Během celého výrobního procesu jsme řídili finální content pro který jsme zároveň zastřešili přípravu a instalaci dodatečné techniky pro mapping na volejbalové hřiště. Ve spolupráci s místními pořadateli jsme poté show zasadili do připraveného pregame scénáře.

Během akce

Na místě jsme zastřešili kompletní instalaci dodatečné AV techniky potřebnou pro projekci a kompletní propojení s již existujícími systémy pro ovládání ostatních obrazovek, světel, laserů a pyrotechniky. Všechny přídavné systémy poté bylo nutné naprogramovat směrem k připraveným animacím aby dohromady vytvořili podmanivou show.

Po akci

Celou akci jsme do detailu s klientem zhodnotili a rozebrali a nastolili jsme cesty jakým způsobem přivést takto atraktivní zážitek i na další akce Evropského volejbalu.

Dokonale synergická show

Show

Takhle vypadala show, která diváky naladila do té správné atmosféry pro finálové zápasy Ligy mistrů.