Billie Jean King Cup 2021

Premiérový ročník Billie Jean King Cupu, při kterém se v pražské O2 areně a O2 universum střetly nejlepší ženské tenisové týmy světa, přinesl strhující tenisovou podívanou, při které jsme mimo režie zajišťovali také světelnou show.

Klient
Mezinárodní tenisová federace
Datum realizace
listopad 2021
Web projektu

Průběh akce

Před akcí

Eventem jsme nastavovali kompletní technický světelný setup, připravovali různé nástupové scény, a především jsme plánovali předzápasovou show před samotnými zápasy. Připravili jsme kompletní podklady, scénáře pro hladké odbavení celé akce a také kompletní koordinaci nástupů jednotlivců a týmů tak, aby vše ladilo s hudební a světelnou scénou.

Během akce

Celý event jsme řídili z režie dle připravených podkladů a scénářů. Koordinovali jsme celý průběh akce, světelných scén a vstupů moderátora Libora Boučka.

S čistým štítem do nových let

Čechy oblíbená ženská týmová tenisová soutěž získala od roku 2020 nový název a kompletně nové pojetí akce včetně nové vizuální identity a formátu turnaje. Mnohem větší důraz na předzápasovou show nám umožnilo využít světelné scény a nástupový tunel tak, aby zaujal nejenom diváky v O2 aréně, ale také miliony diváků u televizních obrazovek. 

https://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/5-foto-bjkc-21-jpg-1657710151/edited.jpghttps://livebros.eoscms.zone/upload/images/products/10-foto-bjkc-21-jpeg-1657710151/edited.jpeg

Aftermovie

Takhle vypadal Billie Jean King Cup 2021 v pražské O2 aréně.